KONST / Litografier / Färglitografi 13746386
nr 1374 6386
Färglitografi
signerad. Signerad, numrerad 309/360. Motivet: 47x38cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:39:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)